SEMI PRECIOUS

Doğal semi-precious taşlar doğada nadir bulunur ve benzersiz ve zarif bir görünüme sahip bir Yarı Değerli Taş levha oluşturmak için özenle seçilir ve ayrı ayrı kesilir. Yarı değerli levhaların yarı saydam kalitesi daha fazla parlaklık verir ve levhaların koyu renklerini vurgular. Her levhanın nadirliği ve münhasırlığı, herhangi bir projeye üst düzey bir sanat eseri getirmek için mükemmeldir.

KULLANIM ALANLARI

Yarı değerli taşlardan oluşan levhaları evinizin birçok yerinde kullanabilirsiniz. Bu taş levhaların benzersiz renkleri ve dokusu, her evin olağanüstü güzel ve şık görünmesini sağlayabilir.
Yarı değerli taş tezgahlar
Arkadan aydınlatmalı Yarı değerli taş duvarlar
Yarı değerli taş plakalar, banyolarda yaygın olarak kullanılabilir çünkü

AVANTAJLARI

Doğal güzellik - Öne çıkan bir görünüm arıyorsanız yarı değerli taş tam size göre.
Direnç - renk solmasına, neme, kazımaya ve mikroplara karşı dayanıklıdır ve ana avantajlarından biridir.
Çevre dostu - en çevre dostu taş seçenekleri arasındadır çünkü taş çok az çöp oluşturur.
Ömür boyu garantilidirler - diğer taşların aksine onları doğal bir şekilde mühürleyen elle bitirilmeleri nedeniyle mühürlemeye ihtiyaç duymazlar.

MEVCUT KAPLAMALAR

BAKIM VE TEMİZLİK

Yarı değerli taşlar da diğer tüm değerli taşlar gibi düzenli olarak yıkanmalıdır. Temizleme işlemi aşağıdaki gibi çok basittir;
Agresif kimyasal yağ giderme ve temizleme ürünlerinden kaçının. Yarı değerli taşınızı korumak için yalnızca hafif sabun ve sıcak su ve yumuşak bir fırça kullanın.
Taşı çizebileceğinden çok sert silmeyin.
Taşı iyice yıkayın ve ılık, yapışkan bir bezle yumuşak bir şekilde yıkayın.