CESARE

Dal 1965 i marmi e quarzi Quarella made in Italy creano superfici contemporanee “Italian lifestyle” di grande fascino ed eleganza. Con un processo di produzione perfezionato, raggiungono e ripetono costantemente standard di qualità estremamente elevati.

In linea con le ultime tendenze del design, offre un'ampia gamma di prodotti, finiture e soluzioni per numerose applicazioni tra cui pavimentazioni, rivestimenti di pareti, piani di lavoro, soluzioni di interior design ed elementi costruttivi.

COLLEZIONI

EFFETTO CEMENTO

BUILT

BUILT

Il gres porcellanato BUILT è l'interpretazione del cemento al di là della sua principale funzione di materiale da costruzione. Diventa un nuovo modo di decorare gli interni. BUILT è l'espressione dello stile contemporaneo.

I.MAT

I.MAT

I.MAT, renk ve detay zenginliğiyle öne çıkıyor: Çatlama, tuzlanma ve betonun tipik taşmaları koleksiyonu süsleyerek hayata geçiriyor.

JOIN

JOIN

Tasarım fikri, çimentonun modernliği ile reçinenin zarafetini tek bir üründe birleştirmektir. Burada üstün kaliteli porselen koleksiyonudur. Pürüzsüz yüzeyler ve çok yönlü kullanım.

MATERICA

MATERICA

Materica, hepsi ona benzersiz, zanaatkar bir estetik kazandıran kapanımlar, kusurlar ve renk vurgularıyla ilgilidir. sıcak ve modern renkler ise şehirli bir hava sunuyor.

PRIMA

PRIMA

Prima, çekici bir çağdaş aksanla yeniden ziyaret edilen kilin özünün bir hatırlatıcısıdır. Malzeme içgüdüsel ama çağdaş bir konfora sahip ortamlar tasarlamak için tasarlandı.

WIDE

WIDE

Wide ile modern seramik malzeme, kentsel çimentonun gerçek cazibesini ortaya çıkarır. hafif kromatik yüzeydeki gölgeler, zamanın kusurlarını ve tahribatını çağrıştırarak mekanlara en son çağdaş trendlerle uyumlu belli belirsiz bir endüstriyel his veriyor.

WOOD-EFFECT

ARTHIS

ARTHIS

Ağaç işçiliğini bir ustalık sanatına dönüştüren asil sanatlardan, olağanüstü güzel ahşap efektli porselen taş eşya koleksiyonu.

COCOON

COCOON

Ev ve diğer mimari mekanları sıcak ve kuşatıcı atmosferlerle giydirmek için en nadide tiplerden birinin görünümü.

FABULA

FABULA

Fabula, hayallerinizi gerçeğe dönüştüren doğal ahşap efektli porselen kumtaşından oluşan bir koleksiyondur. En çeşitli mimari bağlamlara sıcaklık ve doğal zarafet aşılamak için idealdir.

HIKE

HIKE

Hike, ahşabın karşı konulamaz cazibesine teslim olarak mekanlarınıza farklı bir hava katan porselen taş eşyadır.

LIFE

LIFE

Life porselen karo serisinin doğal ahşap etkisinin renkleri ve uyumu birbirine karışıyor. Tasarım ve estetik uyumu birleştirerek ortamınıza ahşabın verdiği sıcaklık ve rahatlık hissini vermek için.

MEET

MEET

Zevkinize uygun antika ve eklektik bir ahşap görünüm, aynı zamanda diğer malzemeler ve ilhamlar, Arzu ettiğiniz stili ortaya çıkarmak için.

VIBE

VIBE

Vibe koleksiyonunun karoları, zeminden duvara sizi ağırlayabilen ve size kendinizi anlatabilen güçlü bir seramiktir.

ASPETTO MARMO E TERRAZZO

ANIMA

ANIMA

Anima mermer efektli porselen karolar, en değerli mermeri yeniden yorumlayarak benzersiz, asil ve aranan tarzıyla ambiyanslarınızı dönüştürüyor. Mermer efektli porselen karo koleksiyonu Anima, çok yönlüdür ve benzersiz bir stile sahiptir, doğallık açısından zengindir, heterojen yüzeyler ve zarif dekoratif vurgular kullanarak ortamları zenginleştirebilir. Mermerin çağrıştırdığı zarafet ve parlaklığı seviyorsanız Anima, konut ve ticari zeminlerinizde benzeri görülmemiş benzersiz stil ve detaylar sunar.

ANIMA EVER

ANIMA EVER

Anima Futura ile Caesar porselen taşları, mermerin ışıltılı güzelliğini orijinal bir bakış açısıyla aydınlatıyor. geleceğe keskin bir bakışla son derece moda bir tarz.

ANIMA FUTURA

ANIMA FUTURA

Tasarım fikri, çimentonun modernliği ile reçinenin zarafetini tek bir üründe birleştirmektir. Burada üstün kaliteli porselen koleksiyonudur. Pürüzsüz yüzeyler ve çok yönlü kullanım.

AUTORE

AUTORE

Detayların ve fasetlerin zenginliği sayesinde göze çarpan ve yeni bir çağdaş tasarım klasiği olmaya aday bir porselen taş eşya koleksiyonu.

EFFETTO METALLO

ALCHEMY

ALCHEMY

Büyüleyici ve çağdaş Alchemy, oksidasyonun yüzeyinde oluşturduğu öngörülemeyen yolları ve şaşırtıcı renkleri izleyerek metalin güzelliğini keşfediyor.

RELATE FLAME

RELATE FLAME

RELATE, bir projenin malzemeye dönüştürülmesidir. Koleksiyon, çağdaş mimarinin eğilimleri üzerine yapılan bir çalışmanın sentezidir.

EFFETTO PIETRA

CCS 20mm

CCS 20mm

Kaymaz R11 A+B+C kaplamalı 60x60 ve 45x90 cm boyutlarında 20 mm'lik birinci sınıf kalınlık, mükemmel teknik ve estetik performansa sahip kentsel tasarım projelerinin oluşturulmasına olanak tanır.

CLASH

CLASH

Clash, taşın etkileyici güzelliğini Caesar porselen kumtaşının benzersiz performansıyla birleştirmek için ideal bir üründür.

CORE

CORE

Bu porselen taş eşya koleksiyonu, önemli, rafine ve zariftir ve değerli hissini herhangi bir yüzeye eklemek için idealdir. Zengin renk, ebat, kalınlık ve dekor seçenekleri ile iç ve dış mekanlarınızı özgürce tasarlamanız için harika bir fırsat.

EIKON

EIKON

Eikon, Caesar Ceramics'in taş efektli porselen karo karo koleksiyonu, doğal taşın zamansız güzelliğine saygı duruşunda bulunuyor teknik ve estetik özelliklerle zenginleştirmenin yanı sıra ticari ve konut ortamlarınızı zarafet ve stil ile donatabilir.

ICONICA

ICONICA

Iconica, estetik ve tasarım perspektiflerini çoğaltarak, eksiksiz bir yüzey sisteminde travertenin cazibesini yeniden keşfediyor.

INNER

INNER

INNER taş efektli porselen taş eşya koleksiyonu, doğanın zamansız zarafetini iletir ve ticari ve konut alanlarınıza mükemmel uyum sağlayan, tüm potansiyelini yoğunlaştıran çağdaş ve son derece çok yönlü bir seramik.

KEY_MOOD

KEY_MOOD

Key_mood, ilhamını elemental ve zarif klasik bir İtalyan taşından alıyor ve onu modern ve minimalist bir dokunuşla yorumluyor.

PILLAR

PILLAR

Pillar, hem konut hem de ticari iç mekan zemin ve duvarlarında hijyen ve dayanıklılık sağlarken, çok yönlülüğü ve estetik dengesiyle her zaman takdir edilen tipik Fransız kireç taşlarının sıcak tonlarını yorumlar ve geliştirir.

PORTRAITS

PORTRAITS

Eşsiz özelliklere sahip yedi ürün, 30x60 cm karolardan ekstra büyük 120x240 cm porselen karolara ve dış mekan kullanımı için 20 mm kalınlığındaki karolara kadar değişen sekiz farklı boyutta mevcuttur.

QUARTZ ESSENCE

QUARTZ ESSENCE

"Quartz Essence, kirlenmemiş doğal taşın sayısız yüzünü ortaya çıkarır. Damar desenleri, kromatik değişkenlik, mat ve yansıtıcı efekt oyunları, doğal bölünmeye atıfta bulunan mafsallı yüzeyler taş: Kuvars Özü, bakması şaşırtıcı ve dokunması tatmin edici."

SHAPES OF ITALY

SHAPES OF ITALY

“Shapes of Italy, İtalyan sanat ve mimarlık tarihini karakterize eden yedi doğal taştan ilham almıştır. Koleksiyon, seramik plakalarının yenilikçi tasarımı sayesinde yaşam alanlarına çağdaş bir zarafet getiriyor."

SLAB

SLAB

"Yumuşak dokunuşlu dokulu yüzeyler, modern planlama ihtiyaçlarını karşılamak için daha parlak tonlarla birleştirilmiş geleneksel koyu renkler: Bu özellikler, Slab'ı, doğallık ve yaratıcılığın mükemmel dengesi içinde, doğal arduvazın yeni seramik yorumu haline getiriyor."

STEP IN & STEP OUT

STEP IN & STEP OUT

"Step In ve Step Out, geri kazanılmış taş ve aşınmış beton dünyasının mükemmel bir uyum içinde bir araya gelerek çağdaş bir tat sunduğu porselen karolardır. Step In'in dokusal çekiciliği ve münhasırlığı, benzersiz, son derece çarpıcı bir üst düzey etki ile her türlü iç yüzeyi geliştirmek için idealdir. Step Out, teknik özellikleri ve rakipsiz uygulama ve montaj çok yönlülüğü sayesinde en avantajlı dış mekan yaşam çözümüdür."

DECO SOLUTIONS

DECO SOLUTIONS

DECO SOLUTIONS

Tüm Caesar koleksiyonlarıyla birleştirilebilen 60x120 ve 120x278 boyutlarında geniş bir dekorasyon yelpazesi. Mimari ve iç tasarım projelerinizi stille karakterize etmek için dokular, renkler ve modüler tasarımlar mevcuttur.